Kontakt oss

Her får du tak i oss:

GULATING Pub / Lillestrøm Gastropub

  • Driftssjef Marie Skår 452 89505, else@gulating.net
  • Daglig leder Tommy Macpherson 984 60319, henry@gulating.net
  • Tlfnr. til puben 63 819699

GULATING Ølutsalg avd Strømmen

  • Driftssjef Rolf I Skår 995 95021, rolf@gulating.net
  • Assisterende butikksjef Nickolai Macpherson 916 73533, nickolai@gulating.net
  • Facebook : https://www.facebook.com/strommengulating

GULATING Ølutsalg avd Larvik

  • Driftsjef Daniel Erlandsen 982 35854, daniel@gulating.net
  • Butikksjef Henrik Kvammen, henrik@gulating.net
  • Facebook : https://www.facebook.com/gulatinglarvik

GULATING Ølutsalg avd Trondheim

GULATING Ølutsalg avd Lørenskog

  • Driftssjef Kenneth Sørensen 9283 6984, kenneth@gulating.net
  • Facebook : https://www.facebook.com/GulatingLorenskog

GULATING Ølutsalg avd Arendal

Andre henvendelser:

  • Butikker/Puber – Ønsker du å selge øl fra GULATING i din butikk/pub – Rolf Ivar Skår – 995 95021, rolf@gulating.net
  • Bryggerier/Importører – ønsker du at GULATING skal ta inn deres øl – Tommy Holen Helland 9932 1987, tommy@gulating.net
  • Lokaler/ – ønsker du at det skal være en GULATING butikk i ditt lokale, eller ønsker du å drive GULATING Ølutsalg der du bor – Daniel Erlandsen, daniel@gulating.net

4 svar til Kontakt oss

  1. Truls Bjarne Johansen sier:

    Ser at dere har fått lokale på strømmen, blir det pub også, for det mangler her😊😊

  2. Truls Bjarne Johansen sier:

    Så bra, var en bra pub på Strømmen Storsenter som ble nedlagt av thongruppen, alt det sosiale forsvant.nå brukes Peppes og Egon for å nyte en øl, tragisk. Er en pub lenger ned i strømsveien men er en tragisk kundegruppe som bor der😀lykke til videre😊

  3. Daniel Mork sier:

    sjekket ut bjørr i dag, positivt at det selges via Coop-butikkene. Veldig godt øl!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s